Новобудова Оболонь SKY – одна з найжаданіших в Києві

obolon-novostroi

Багато киян мріють жити в новобудові в оболонському районі і це не дивно, так як це один з найбільш розвинених районів міста, в якому достатньо цікавих місць, розвинена інфраструктура, в тому числі, що стосується офісних будівель. Оболонський район досить старий, але це не заважає йому бути одним з найбажаніших місць для проживання, адже новобудови в ньому почали активно з’являтися лише на початку 2000-х років. Зокрема в той час почала забудовуватися оболонська набережна, що стала улюбленим місцем прогулянок не тільки жителів Оболоні, а й тих людей, які проживають в сусідніх районах.

Не дивлячись на велику кількість новобудов, в оболонському районі Києва дуже багато будинків радянських часів, до того ж новобудов, які перебувають на етапі будівництва практично не залишилося, так як тут майже все забудовано. Житловий комплекс Оболонь SKY в даному випадку — це одна з останніх можливостей купити квартиру на Оболоні з перших рук від забудовника. Користуватися такою можливістю потрібно якомога швидше, оскільки багато людей хочуть купити собі житло з перших рук, тобто квартиру, в якій ніхто не жив раніше, а якщо вибір припав на оболонський район, то вибір таких будинків тут вже не великий.

Причому купити квартири на Оболоні в житловому комплексі Оболонь SKY, абсолютно не означає купити останнє, що пропонує ринок, не звертаючи увагу на якість, так як територіальне розташування даного житлового комплексу просто ідеально. Оболонь SKY знаходиться на березі озера, де буде облаштовано зручний парк для прогулянок, і це не єдина перевага. У нічний час тут взагалі немає автомобільного трафіку і, не дивлячись на те, що житловий комплекс Оболонь SKY знаходиться поблизу досить великий транспортної артерії, вночі дискомфорту це не принесе і можна буде нормально відпочивати. Те ж можна сказати і про вихідні дні, коли тут також не спостерігається скупчення автомобілів. Пробки тут бувають лише в години пік у будні. І таким чином ми підібралися до найважливішої переваги покупки квартири на Оболоні в комплексі Оболонь SKY, адже він знаходиться в п’яти хвилинах ходьби від станції київського метрополітену, за допомогою якого можна дістатися в будь-яку точку Києва крім особливо віддалених районів!

Дійсно так, одна з останніх новобудов на Оболоні, нічим не гірше вже побудованих житлових комплексів і навіть краще, в чому не складно переконатися, тож поспішайте купити квартиру в ньому, так як ціни ростуть з кожним днем.