Нова візитна картка Києва — комплекс Signature на Мечникова

signature-v-kieve

Сьогодні елітне житло — це не тільки вдале розташування, комфортабельність і неповторність архітектурного стилю, але і енергоефективне і екологічне проектування. Зелений комплекс преміум-класу Signature на Мечникова — перший в Україні проект, який отримав сертифікат за британською системою BREEAM.

У самому серці Києва, в пішій доступності від Хрещатика стрімко ростуть три унікальних вежі, які претендують на звання ще одного символу столиці, нарівні з Вітрилом, Лаврою і статуєю Батьківщини-Матері. Із завершенням будівництва Signature, Київ точно зміниться. Це надсучасний комплекс майбутнього, спроектований відповідно до останнього словом світових трендів, поки ще новаторських на українському ринку.

Ключові відмінності проекту Signature на Мечникова

Мешканцям пропонується повна свобода планування. Команда творців пропонує на вибір продумані варіанти внутрішнього простору, залишаючись відкритою для побажань замовників, щоб створити справді індивідуальний будинок для кожного. Ще однією особливістю є панорамні вікна в кожній квартирі. Для жителів Signature в Києві, а точніше найголовніша історична частина міста, видно як на долоні. Важливий також той факт, що в кожних апартаментах встановлюється власний мікроклімат, який подарує відчуття затишку власного простору і гармонії в будь-яку погоду.

Signature на Мечникова надасть жителям і гостям комфорт і сервіс на рівні 5-зіркового готелю — консьєрж, служба прибирання приміщень, розумні системи охорони, зовнішній доступ до інженерних систем і багато іншого. Розкішне лобі і вишуканий атріум на всю висоту головної вежі стануть справжньою окрасою комплексу. Крім того, до послуг мешканців і їх гостей надсучасна фітнес-зона, з басейнами і СПА комплексами. У комерційній частині проекту розташується Signature Shopping, спроектований з урахуванням найпрогресивніших технологій і матеріалів, в якому можна буде задовольнити будь-який споживчий запит. Внутрішня служба доставки принесе все покупки в апартаменти.

Внутрішня інфраструктура Signature на Мечникова також включає в себе розумні фонтани, зону відпочинку і релаксу з кам’яним ставком, розважальний комплекс всередині будівлі і дитячі майданчики у дворі, а також зону інтерактиву — справжню ігрову реальність, яка створюється проекціями зображень на площу статі.