Купити квартиру в Києві на Теремках зараз найвигідніше

jk-goloseevskiy-rayon

Житловий комплекс «Нова Англія» пропонує квартири в новобудові європейського рівня за дуже вигідними цінами. Унікальність новобудови — англійський стиль, який передає комфорт і розкіш. Зауважте, це пропозиція скоро вже втратити силу, тому варто поспішіть — через два-три тижні вартість квадратного метра в концептуально новому ЖК буде набагато вище! Так що не варто упускати можливість — все що треба — це вкласти кошти зараз і вже через півроку-рік зможете окупити їх сторицею, адже попит на нерухомість еліт-класу буде постійно зростати!

Купити квартиру в Києві на Теремках — забезпечити майбутнє собі і дітям!

Житловий комплекс «Нова Англія» має на увазі цілковиту автономність від довкілля. Як висловилися забудовники, концепція цієї новобудови звучить як «місто в місті». Тобто, «Нова Англія» — це житловий комплекс зі своєю інфраструктурою — магазинами, дитячими майданчиками, стоянками, консьєрж, охоронюваною територією та іншими атрибутами, які вже щільно стали асоціюватися зі справжньою європейською життям. ЖК в Голосіївському районі — це щасливий квиток в успішне життя. Перебуваючи в цьому будинку, людям захочеться проживати, працювати, вдосконалювати себе і своїх дітей. «Нова Англія» створює неповторну атмосферу достатку і впевненості в завтрашньому дні.

ЖК в Голосіївському районі — не життя, а казка!

Ріелтори стверджують, що головне в нерухомості — це місце, місце і ще раз … місце. Так ось, ЖК в Голосіївському районі знаходиться явно в виграшному становищі. Неймовірно мальовничий і комфортний район з розвиненою інфраструктурою й великою лісопарковою зоною. Безліч шкіл і дитячих дошкільних установ, вищих навчальних закладів, торгово-розважальних центрів, дуже зручна транспортна розв’язка.

Дуже вигідні умови з продажу квартир — в тому випадку, якщо у людини немає можливості внести відразу повну вартість об’єкта нерухомості, то він може легко оформити розстрочку від забудовника на 2 роки за вигідними умовами, без всіляких переплат. Зауважте — це буде НЕ іпотека, з високими відсотками і непомірними штрафами за найменшу провину. Це — якісно новий партнер у видачі розстрочок на житло, а найголовніше — видача здійснюється без нарахування відсотків.

У тому випадку, якщо ж ви зважитеся купити квартиру в Києві на Теремках — це буде найправильніше рішення в вашому житті!