УЄФА перевірила звук «Донбас Арени»

Стадіон «Донбас Арена», як головний об’єкт Євро-2012 в Донецьку, знаходить під постійною увагою експертів УЄФА. Фахівці перевіряють відповідність технічних можливостей стадіону європейським нормам і стандартам за різними параметрами. Під час чергової інспекції представники футбольного Союзу детально вивчили «звуковий» стан стадіону, проінформували у прес-службі «Донбас Арени».

Представники компанії, що є партнером УЄФА, перевіряли на донецькій арені звукове обладнання і визначали, що необхідно буде вдосконалити до старту континентальної першості. Також фахівці випробували звукову потужність стадіону і виміряли кабельні шляхи для встановлення додаткового обладнання під дахом арени.

Перевірка звукової потужності «Донбас Арени» проводилася за допомогою спеціальних зразків музики, які спеціалісти УЄФА привезли з собою. При цьому один з інспекторів регулював роботу обладнання з Control Room, а інший робив тестові виміри сигналу в різних місцях на всіх рівнях стадіону.

За підсумками інспекції найближчим часом буде сформовано звіт про те, яке обладнання і де з’явиться на стадіоні до Євро-2012.