У Маріуполі на ринку родички Януковича виявлено склад боєприпасів ДНР

Суспільно-політична ситуація в Донецькій області стабільно напружена.

Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної адміністрації.

У Дзержинську (Донецька область) почалися бойові дії. Виробляється обстріл міста з важкої артилерії. Робота підприємств переведена на аварійний режим. Гірників виводять на поверхню. У Донецьку бойовики ДНР обстрілювали позиції українських силовиків в аеропорту. Бійцями ВСУ штурм був відбитий. У зв’язку з тим, що 5-ти кілометрова зона навколо аеропорту залишається небезпечною, обмежено рух міського транспорту в цьому районі.

В Артемівському районі (Сіверськ), за даними РНБО, підрозділи АТО створили нову мережу блокпостів, змусивши бойовиків ДНР тікати з міста. В даний час над будівлею міськвиконкому піднято прапор України. У Шахтарському районі тривають бойові дії в прикордонній зоні. У результаті домовленостей створений коридор для евакуації жителів Дмитрівки і Степанівки. Громадян вивозять в довколишні міста, літніх людей з терцентру — до Донецька.

У Маріуполі (Донецька область) бійцями спецбатальйону «Азов» на ринку, що належить родичці екс-президента Віктора Януковича, виявлено арсенал зброї, георгіївські стрічки, прапори ДНР і РФ, а також фальшиві гривневі купюри.