Фестиваль українського духу Бандерштат відбудеться, незважаючи на ситуацію

Попри складну політичну ситуацію в Україні, в Луцьку з 1 по 3 серпня відбудеться фестиваль українського духу Бандерштат 2014.

Цьогоріч захід триватиме три дні та обіцяє стати чимось більшим, ніж звичайний локальний фестиваль. Гасло фестивалю організатори вирішили не змінювати, адже назва «фестиваль українського опору» досі залишається актуальною.

Цьогорічний фестиваль порадує відвідувачів багатьма музичними сюрпризами. Серед хедлайнерів – українські гурти Скрябін, Кому вниз, Моторолла, Веремій, а також ірландські гості – гурт Cruachan. Як завжди на фестивалі, окрім музичної та літературної сцени, будут представлені різноманітні майданчики, мистецькі заходи.

Фестиваль ставить на меті: піднесення української національної ідеї серед молоді та творчих колективів; пропагування серед молоді життєвої активності та здорового способу життя; увіковічення образу Степана Бандери к національного символу; допомога обдарованій молоді; утвердження бережливого ставлення до навколишнього середовища та екологічного виховання; пропаганда української мови, культури, цінностей та рідної музики.

Всі кошти, які будуть отримані оргкомітетом фестивалю підуть або на підтримку постраждалих майданівців, або ж на підтримку українських добровольців, які захищають Націю на Сході України.

Місце проведення: Луцьк, парк імені Лесі Українки, Іподром

Дата проведення: 1-3 серпня 2014 року

Сайт фестивалю: http://bandershtat.org.ua

Вартість квитків: 150 грн.

z-r4g3-alac