«Енерджі трейд груп» запустила послугу «Газовий адвокат» для нових клієнтів компанії

Незалежний провайдер енергії «Енерджі трейд груп» запустив послугу «Газовий адвокат» для спрощення переходу споживачів природного газу від регіональних газових компаній до приватного постачальнику.

Як кажуть у компанії «Енерджі трейд груп», актуальність такої послуги викликана наявністю існуючих штучних перешкод, з якими все частіше стикаються споживачі природного газу.

На сьогоднішній день, з урахуванням міцних позицій регіональних газопостачальних і газотранспортних компаній на ринку природного газу, існує не так багато ефективних механізмів протидії. Найактуальнішим є звернення споживача до регулюючих і контролюючих ринок природного газу державних органів.

За словами представників Енерджі трейд груп, в рамках послуги «Газовий адвокат» компанія надає весь необхідний консалтинг з повним супроводом і веденням всієї документації безкоштовно для своїх клієнтів.

В тому числі, консультацію споживача, включаючи порядок дій при перевірках газових служб, підготовку пакетів документів і скарг в НКРЕКП і АМКУ і тому подібних організацій.

Корім послуги «Газовий адвокат», компанія «Енерджі трейд груп» має багато переваг порівняно з іншими компаніями, а саме:

  1. Охоплює своєю мережею, що налічує п’ятнадцять регіональних представництв, майже всю країну.
  2. Налічує в команді, яка починала діяльність з чотирьох людей, п’ятдесят шість співробітників.
  3. Має затишний головний офіс у самому серці Києва.
  4. Входить в топ компаній-лідерів енергоринку України.
  5. Є однією з перших газових компаній, які повністю діджіталізує свої послуги та сервіси, зокрема створює особистий кабінет, та пропонує «газ онлайн».
  6. Однією з перших пробує європейську модель та виходить на ринок електроенергії, що дає клієнтам можливість мати єдиного провайдера енергії, оплачуючи одним рахунком два ресурси.
  7. Кожного дня піклується про якість та розвиток своїх сервісів та пишається довірою двох з половиною тисяч клієнтів, яких на початку було всього десять.

Енерджі трейд груп – лідер енергетичного ринку природного газу в Україні. Компанія є українським незалежним провайдером енергії з 2009 року. Енерджі трейд груп спеціалізується на постачанні природного газу та електроенергії для середнього та малого бізнесу.

Головною метою Енерджі трейд груп є енергонезалежність споживачів газу та електроенергії. Це дозволяє нашим клієнтам не думати про постачання енергії, а розвивати бізнес. Позитивні відгуки клієнтів компанії Енерджі трейд груп стимулюють її розвиватися та надавати ще більше нових послуг, зосереджуючи увагу на якості, інноваціях та актуальних потребах споживачів газу та електроенергії. А нова послуга «Газовий адвокат» допомагає компанії піклуватися не лише про існуючих клієнтів, а й про потенційних, які хочуть змінити підходи до бізнесу та стати енергонезалежними.