ДоброДІЙ Бор – добриво для росту насіння та плодів

Бор є одним з найбільш важливих мікроелементів, необхідних для успішного розвитку, життєдіяльності та розмноження рослин. Він бере участь в транспортуванні вуглеводів, зокрема цукрів, синтезі клітинних стінок. Достатнє забезпечення рослин бором підвищує інтенсивність фотосинтезу, покращує вуглеводневий, нуклеїновий і білковий обмін, активізує діяльність ферментів та благотворно впливає на процеси ділення клітин. Оскільки, значення бору для рослин є дуже великим, то й необхідність у ньому зберігається протягом усього життя.

Однак, останнім часом через жарке літо практично у всіх регіонах України спостерігається не сприятлива тенденція до зниження вмісту рухливих форм бору у грунтах, через що рослинам вкрай важко отримати поживні речовини з грунту, в тому числі і бор.

ДоброДІЙ Бор – добриво, яке здатне успішно компенсувати дефіцит бору на с/г культурах.  Препарат виробляється у рідкій формі, розфасований у зручну 10 л пластикову тару, завдяки чому є досить зручним у транспортуванні та використанні. Також, добриво придатне для одночасного внесення з ЗЗР, що дає змогу господарям отримати додаткову економію коштів за рахунок зменшення кількості технологічних операцій.

Слід також сказати, що ДоброДІЙ Бор – добриво, яке допомагає ефективно закласти регенеративні органи, забезпечити продуктивний рух цукрів, позитивно вплинути на активний ріст насіння, плодів, успішне запилення. Особливу ефективність та результативність від застосування препарату можна отримати при спільному використанні з органо-мінеральним добривом «ДоброДІЙ».

ДоброДІЙ Бор – добриво з високою ефективністю

Проте потреба різних рослин у цьому елементі є також різною. Для прикладу, овочі та фрукти (дводольні) споживають бору в 10 разів більше, ніж злаки (однодольні). Вміст бору в рослинах становить 1-100 мг/кг маси. В той час, як у овочах і фруктах цей показник становить 1,3-16 мг/кг сухої маси, а в деревах і чагарниках, він зазвичай більший в 2-10 разів. Самий низький вміст бору спостерігається в злакових культурах (до 9 мг/кг), а максимальний — в листі цукрового буряка (до 100 мг/кг).

Тому, при виникненні будь-яких негативних явищ, пов’язаних із нестачею такого важливого елементу, як бор, добриво ДоброДІЙ Бор допоможе з легкістю їх побороти. Даний продукт рекомендований також для використання в органічному землеробстві та є сертифікованим в системі «Органік Стандарт».