Вєрка Сердючка розірвала Слов’янськ на ганчірочки

Обіцяний виступ Вєрки Сердючки в день міста слав’янці чекали відразу після салюту. Проте різка запізнювалася. Скільки б ведучі свята не просили народ звати її якомога старанніше, аплодисменти, свист та крики були марними. Хвилин сорок ведучим довелося розважати публіку нехитрими конкурсами з призами.

До речі, до приїзду Сердючки в місті ходили чутки – мол, запросять не Данілка, а якого-небудь двійника. Причому до окремих громадян такі думки чомусь приходили і після концерту. З цього приводу можна сказати одне: щоб таке стверджувати, треба бути або закоренілим скептиком, або не вірити своїм очам і вухам.

Ближче до 21.00 згасло світло, та в напівтемряві сцени забігали музиканти і танцюристи. Підключивши інструменти і випробувавши звук (який, до речі, був абсолютно «живим»), музиканти проспівали щось урочисте, а бек-вокалістки і танцюристи почали марширувати. Так само маршируючи між музикантами, в такому ж наряді, увінчана фірмовою зіркою, на сцені з’явилася і сама Сердючка. Перші ж слова «Привіт, Слов’янськ!» викликали у народу неймовірний аплодисменти.

Першою піснею, почутою Слов’янськом, стала «Danсing», яка, по виразу Данілка, «минулого року розірвала на ганчірочки всю Європу». Паузи між композиціями Данілка артисти майстерно заповнювали міні-постановками, імпровізаціями та жартами. Загалом, все було весело, дотепно і оглушливо. Шкода, мало – всього година. Виконавши наприкінці «Гуляночку» та залишивши глядачів готовими до майбутньої дискотеки, артисти покинули сцену.

Автор: Антон Скворцов, «ТВ Плюс»