Новобудова Оболонь SKY – одна з найжаданіших в Києві

obolon-novostroi

Багато киян мріють жити в новобудові в оболонському районі і це не дивно, так як це один з найбільш розвинених районів міста, в якому достатньо цікавих місць, розвинена інфраструктура, в тому числі, що стосується офісних будівель. Оболонський район досить старий, але це не заважає йому бути одним з найбажаніших місць для проживання, адже новобудови в ньому почали активно з’являтися лише на початку 2000-х років. Зокрема в той час почала забудовуватися оболонська набережна, що стала улюбленим місцем прогулянок не тільки жителів Оболоні, а й тих людей, які проживають в сусідніх районах.

Органическая еда более полезна для человека (факты)

organic-eda

О том, что еда оказывает прямое влияние на состояние здоровья человека написано немало трудов и проведено тысячи исследований. Более того, кроме прямого влияния на текущие состояние организма, продукты, а особенно те, которые подвергались искусственному изменению (ГМО) наносят непоправимый вред еще неродившимся будущим поколениям.

Эти продукты чужды нашему организму, они «пришлые». Организм их не воспринимает. И аллергическая реакция – это самое меньшее, что может случиться из-за продолжительного употребления. Они вызывают непоправимые изменения, которые приводят к врожденным заболеваниям, не поддающихся лечению, не смотря на все достижения науки и медицины.

Нова візитна картка Києва — комплекс Signature на Мечникова

signature-v-kieve

Сьогодні елітне житло — це не тільки вдале розташування, комфортабельність і неповторність архітектурного стилю, але і енергоефективне і екологічне проектування. Зелений комплекс преміум-класу Signature на Мечникова — перший в Україні проект, який отримав сертифікат за британською системою BREEAM.

У самому серці Києва, в пішій доступності від Хрещатика стрімко ростуть три унікальних вежі, які претендують на звання ще одного символу столиці, нарівні з Вітрилом, Лаврою і статуєю Батьківщини-Матері. Із завершенням будівництва Signature, Київ точно зміниться. Це надсучасний комплекс майбутнього, спроектований відповідно до останнього словом світових трендів, поки ще новаторських на українському ринку.