Органическая еда более полезна для человека (факты)

organic-eda

О том, что еда оказывает прямое влияние на состояние здоровья человека написано немало трудов и проведено тысячи исследований. Более того, кроме прямого влияния на текущие состояние организма, продукты, а особенно те, которые подвергались искусственному изменению (ГМО) наносят непоправимый вред еще неродившимся будущим поколениям.

Эти продукты чужды нашему организму, они «пришлые». Организм их не воспринимает. И аллергическая реакция – это самое меньшее, что может случиться из-за продолжительного употребления. Они вызывают непоправимые изменения, которые приводят к врожденным заболеваниям, не поддающихся лечению, не смотря на все достижения науки и медицины.

Нова візитна картка Києва — комплекс Signature на Мечникова

signature-v-kieve

Сьогодні елітне житло — це не тільки вдале розташування, комфортабельність і неповторність архітектурного стилю, але і енергоефективне і екологічне проектування. Зелений комплекс преміум-класу Signature на Мечникова — перший в Україні проект, який отримав сертифікат за британською системою BREEAM.

У самому серці Києва, в пішій доступності від Хрещатика стрімко ростуть три унікальних вежі, які претендують на звання ще одного символу столиці, нарівні з Вітрилом, Лаврою і статуєю Батьківщини-Матері. Із завершенням будівництва Signature, Київ точно зміниться. Це надсучасний комплекс майбутнього, спроектований відповідно до останнього словом світових трендів, поки ще новаторських на українському ринку.

Купити квартиру в Києві на Теремках зараз найвигідніше

jk-goloseevskiy-rayon

Житловий комплекс «Нова Англія» пропонує квартири в новобудові європейського рівня за дуже вигідними цінами. Унікальність новобудови — англійський стиль, який передає комфорт і розкіш. Зауважте, це пропозиція скоро вже втратити силу, тому варто поспішіть — через два-три тижні вартість квадратного метра в концептуально новому ЖК буде набагато вище! Так що не варто упускати можливість — все що треба — це вкласти кошти зараз і вже через півроку-рік зможете окупити їх сторицею, адже попит на нерухомість еліт-класу буде постійно зростати!