Донецька влада подружилась з поляками

sotrydni4estvo2_0

Сьогодні, 6 жовтня, перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Сергій Дергунов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генриком Литвином та Генеральним консулом Польщі в Харкові Яном Гранатом.

Про це повідомили в прес-службі ОДА.

Звертаючись на початку зустрічі до представників польської делегації Сергій Дергунов сказав: «Сьогодні Донецька область налаштована на співпрацю, на залучення іноземних інвестицій, у тому числі, і з боку польського бізнесу. Ми спільно реалізуємо ряд проектів. У нас напрацьована достатньо непогана взаємодія у зовнішньоекономічній діяльності, загальний оборот якої досяг більше 300 млн. доларів. Якщо говорити про структуру нашого зовнішньоторгівельного обороту, то це, приблизно, близько 3%. Тому, безумовно, зараз є суттєві резерви для його збільшення. Ми готові і відкриті до співпраці».

У свою чергу, Генрік Литвин висловив подяку за можливість відвідин Донецька і підкреслив важливість нашого регіону для Польщі в сфері зовнішньоекономічного партнерства.

Учасники зустрічі також обговорили питання про розробку спільних проектів безпеки на вугледобувних підприємствах та обговорили хід підготовки до чемпіонату Євро-2012.