Донецька міськрада просить громадян не брати участь у протиправних діях

Донецька міська рада і дев'ять районних у місті рад не уповноважували когось брати участь у сьогоднішніх зборах в захопленому будинку Донецької облради.

Про це йдеться в повідомленні в зв'язку з подіями, пов'язаними із захопленням будівлі Донецької обласної ради та інших адміністративних будівель у місті, а також зробленими заявами про збори повноважних представників міст, на яких приймалися рішення про долю Донецької області.

"Донецька міська рада та районні ради продовжують працювати в правовому полі. Ми бачимо своїм головним завданням забезпечення життєдіяльність міста. У зв'язку з фактами вчинення збройних провокацій на території міста, ми закликаємо всіх жителів дотримуватися закону і порядка. Настійно просимо не брати участі у протиправних діях. Ми проінформували лідерів протестних акцій, які проходять біля будівлі обласної ради, про негайну необхідність здачі захопленої зброї з метою недопущення кровопролиття", - йдеться в заяві.

У міськраді впевнені, що всі конфлікти мають бути вирішені правовим шляхом і виступають за конструктивне вирішення всіх розбіжностей за столом переговорів.

Олександр Бруй
Погода, Новости, загрузка...