Телевизионная вышка на Карачуне до сих пор не работает

Digital image

Как известно, ещё летом нынешнего 2016 года, президент Петр Порошенко поручил восстановить поврежденную из-за военных действий телевизионную вышку, которая находится на горе Карачун вблизи Славянска, но до сих пор она не работает.

У Маріуполі на ринку родички Януковича виявлено склад боєприпасів ДНР

donetsk-oga_14

Суспільно-політична ситуація в Донецькій області стабільно напружена.

Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної адміністрації.

У Дзержинську (Донецька область) почалися бойові дії. Виробляється обстріл міста з важкої артилерії. Робота підприємств переведена на аварійний режим. Гірників виводять на поверхню. У Донецьку бойовики ДНР обстрілювали позиції українських силовиків в аеропорту. Бійцями ВСУ штурм був відбитий. У зв’язку з тим, що 5-ти кілометрова зона навколо аеропорту залишається небезпечною, обмежено рух міського транспорту в цьому районі.

Фестиваль українського духу Бандерштат відбудеться, незважаючи на ситуацію

ukraine

Попри складну політичну ситуацію в Україні, в Луцьку з 1 по 3 серпня відбудеться фестиваль українського духу Бандерштат 2014.

Цьогоріч захід триватиме три дні та обіцяє стати чимось більшим, ніж звичайний локальний фестиваль. Гасло фестивалю організатори вирішили не змінювати, адже назва «фестиваль українського опору» досі залишається актуальною.

Цьогорічний фестиваль порадує відвідувачів багатьма музичними сюрпризами. Серед хедлайнерів – українські гурти Скрябін, Кому вниз, Моторолла, Веремій, а також ірландські гості – гурт Cruachan. Як завжди на фестивалі, окрім музичної та літературної сцени, будут представлені різноманітні майданчики, мистецькі заходи.